Logo Letiště Šumperk
15. Jarní pohár Jeseníků 2019
Jarní pohár Jeseníků
1.5.2019 - 11.5.2019 - Letiště Šumperk

Startovní listina

Klub
    Jméno pilota Rok.nar. Aeroklub Typ Imatrik. Přihlášen
1   Bednařík Libor 1972 Kunovice 103 G-103 Twin Astir dvojí (92,3) OK-8320 17.12. 14:00
2   Daňhel Libor 1966 Kunovice OK Std. Cirrus (98,6) OK-7501 17.12. 14:02
3   Doskočil Stanislav 1978 Medlánky SD Std. Cirrus (98,6) OK-6608 17.12. 18:48
4 Ficnar Martin 1971 Šumperk S20 LS-3a 15m (104,1) OK-9664 17.12. 6:37
5   Fronek Lukáš 1989 Kyjov E ASW-15B (97,9) OK-2009 17.12. 12:03
6   Handl Pavel 1971 AKKM PH Phoebus A1 (94) OK-9315 17.12. 17:52
7 Havrlant Petr 1965 Šumperk Q1 ASW-15B (97,9) OK-2694 17.12. 10:27
8   Horálek Karel 1976 Olomouc Y1 LS-3 15m (104,4) OK-0804 17.12. 12:24
9 Hudák René 1972 Kunovice NK Std. Cirrus WL (99,3) OK-3122 17.12. 18:24
10   Hybl Radek 1980 Sumperk AY zelena Std. Cirrus (98,6) OK-1149 18.12. 20:09
11   Kašpar Peter 1980 AK Vyškov AP G-102 Astir 77 (95,5) OK-4187 17.12. 21:24
12   Kohn Jakub 1992 Prostějov FK ASW-15B (97,9) OK-7292 17.12. 16:20
13   Koláček Petr 1965 Šumperk SU SZD-48 Jantar std. 2 (99,9) OK-3901 18.12. 6:47
14   Kolomazník Petr 1981 Šumperk ASW-15B (97,9) 17.12. 10:50
15 Koudela Jiří 1974 Vyškov JK ASW-19B (100,2) OK-1773 17.12. 16:54
16   Křížová Michaela 2001 Přibyslav BE ASW-15B (97,9) OK-8656 17.12. 22:12
17   Kubík Petr 1975 Moravská Třebová NO ASW-19B (100,2) OK-1958 19.12. 12:43
18   Linhart Michal 1982 Vyškov J9 VSO-10 (95,1) OK-4526 17.12. 19:35
19 Lonský Petr 1965 Toužim CL LS-1d (98,3) OK-2717 17.12. 19:11
20   Mančík Miroslav + Jan Blaha 1976 Kyjov KW G-103 Twin Astir dvojí (92,3) OK-3945 17.12. 12:55
21   Mikl Luděk 1963 Kroměříž 17.12. 20:58
22   Nosek Leoš 1958 Vyškov KF G-104 Speed Astir II b (102,5) OK-2905 17.12. 17:10
23   Novák Josef 1981 Kunovice JT LS-1f (100,1) OK-4573 17.12. 11:35
24   Ondříšek Tomáš 1970 Kunovice MR DG-400 15m (105,7) OK-7737 18.12. 7:55
25   Papežík Lubomír 1951 Luhačovice FP LS-4 (102,1) OK-4175 17.12. 17:47
26 Petržela Lukáš 1986 Olomouc AL G-102 Astir cs (95,3) OK-4253 17.12. 12:22
27   Pilát Antonín 1971 Vyškov JB DG-200 15m (105) OK-5619 17.12. 17:28
28 Pokluda Jan 1973 Šumperk JG ASW-15B WL (98,4) OK-9266 17.12. 10:49
29   Přikryl Tomáš + Hamrla Radek 1973 Vyškov 66 DG-1000S 18m (104,5) OK-1066 18.12. 16:52
30   Řeřicha Pavel 1967 Moravská Třebová ASW-19B (100,2) 17.12. 13:11
31   Schotli Roman 1970 Hranice 19 ASW-19B (100,2) OK-1900 17.12. 18:02
32   Šimek Pavel + Petr Omelka 1957 Vyškov 66 DG-1000S 18m (104,5) OK-1066 17.12. 14:14
33   Švarc Martin 1981 Olomouc HE DG-101 G (99,1) OK-8015 17.12. 12:03
34   Urner Martin 1974 Letňany JJ ASW-15B (97,9) OK-1985 21.12. 12:21
35   Vavřina Jiří 1958 Kyjov BS LS-1f (100,1) OK-2858 17.12. 14:40
36   Vitová Sabina 1998 Kroměříž Std. Cirrus (98,6) 17.12. 17:53
37   Vlk Jaromír 1959 Šumperk R5 ASW-15B (97,9) OK-3985 17.12. 22:08
38   Vyhnánková Yvona 1963 Olomouc YZ ASW-15 (96,9) OK-0713 17.12. 12:12
39 Zach Lukas 1987 LKVY AS G-102 Astir 77 (95,5) OK-7774 17.12. 20:36
40   Žemličková Stanislava 2000 Vyškov B2 VSO-10 (95,1) OK-9502 17.12. 22:23
41   Zezula Jan 1979 Letňany HD ASW-19B (100,2) OK-6809 21.12. 12:31


Kombi
    Jméno pilota Rok.nar. Aeroklub Typ Imatrik. Přihlášen
1 Albrecht Beat 1953 Šumperk GL LS-8 15m (111,7) HB-3315 18.12. 8:41
2   Babák Petr 1973 LKHC LS Ventus c 17,6m (117,3) OK-1603 7.1. 18:25
3   Blaťák Marek 1969 Šumperk W Ventus c 17,6m (117,3) OK-3833 17.12. 18:44
4   Borůvka Zdeněk 1954 Jičín ZB LS-8 15m (111,7) OK-4505 17.12. 11:40
5 Buryan Jaroslav 1953 Zábřeh NS ASW-20 (A)+F 15m WL (110,3) OK-3154 17.12. 18:22
6   Čechmánek Michal 1978 Luhačovice MK ASW-20 (A)+F 15m WL (110,3) OK-5224 17.12. 11:44
7   Černý Roman 1971 Hranice B2 LAK-17AT 18m (118,2) OK-1507 17.12. 16:20
8 Christof Madoery + Jaromir 1958 Šumperk IQ ASH-25 26m (122,9) HB-3191 17.12. 16:21
9   Fiala Tomáš 1977 Luhačovice AR Arcus (117,1) OK-2969 17.12. 18:01
10   Haluza Pavel 1966 Prostějov HT Nimbus 2b (116,5) OK-2829 17.12. 17:20
11   Hemrle Michal 1974 Česká Lípa XE Ventus c 17,6m (117,3) OK-0133 29.1. 9:10
12   Jesenský Braňo 1969 SGC Martin J Ventus 2cxt 18m 600kg (120,2) OM-0770 10.2. 11:01
13   Kočí Miroslav 1961 Žamberk E8 Ventus 2cxm 18m 565kg (119,6) OK-0550 18.12. 20:01
14   Kohout Jan 1970 Žamberk SK LS-8 15m (111,7) OK-1014 17.12. 10:54
15   Koníček Tonda 1973 Kunovice KK Discus 2T 18m (116,3) OK-1711 18.12. 7:37
16   Kříž Martin 1968 Přibyslav 67 ASW-20 (A)+F 15m WL (110,3) OK-7667 17.12. 18:09
17   Kult Vaclav 1973 Broumov VK Nimbus 2b (116,5) OK-4981 17.12. 18:10
18 Kutálek Antonín 1943 Zábřeh GL Mini-Nimbus c (107,3) OK-3368 17.12. 12:04
19 Lojdl Milan 1969 Martin MJ1 Ventus 2ct 18m 600kg (120,3) OM-0410 15.2. 14:46
20 Matějovský Jan + Vít Grossmann 1972 Hranice OK Duo Discus 700kg (111) OK-5555 17.12. 17:42
21   Mokošová Olga 1970 JIhlava MM LS-6c 18m WL (117,8) OK-3123 17.12. 19:45
22   Pajr Miloš 1966 Jičín 38 Duo Discus XLT (112,5) OK-3888 17.12. 20:30
23   Procházka Jiří + Jan Turek 1987 Toužim SR DG-500 22m (113,1) OK-3187 18.12. 8:55
24   Schenk Zdeněk 1972 Hranice ŠNeK Ventus cm 17,6m (115,9) OK-3121 17.12. 15:10
25   Šimon Jan 1970 Kralupy n.Vlt. KR Ventus ct 17,6m (115,9) OK-8800 17.12. 19:10
26   Sklenář Miroslav + Jan Rolinek 1964 Žamberk VP Duo Discus T 700kg (111) OK-4433 17.12. 20:30
27   Sohr Kamil 1973 Šumperk BC SZD-55 Promyk (107,9) OK-3617 17.12. 21:32
28   Spilka Vladimír 1940 Hranice AY Nimbus 2b (116,5) OK-8602 18.12. 9:28
29   Šrám Vratislav 1966 Broumov NB Nimbus 2M (116,5) OK-1717 17.12. 17:16
30   Steiger Jiří 1969 Olomouc JS Ventus 2cxt 18m 600kg (120,2) OK-5999 17.12. 11:07
31 Sýs Dušan 1977 Šumpek MS DG-808 C Competition 18m WL (119,9) OK-1977 17.12. 9:43
32   Vančura František 1966 Hranice A1 OK-6725 17.12. 17:08
33   Vita Filip 2001 Kroměříž FL LAK-12 (116,5) OK-8700 17.12. 18:19