Logo Letiště Šumperk
17. Jarní pohár Jeseníků 2021
Jarní pohár Jeseníků
24.7.2021 – 31.7.2021 - Letiště Šumperk

Status závodníků

Klub
  Jméno pilota Typ Na gridu Letí V poli Doma bez obletu Doletěl Neletěl
1 Bartolšic Jiří
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
2 Daňhel Libor Std. Cirrus (98,6) OK
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
3 ERTL Karel TST-10M Atlas (93,8) KE
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
4 Ficnar Martin LS-3a 15m (104,1) S20
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
5 Florián Jan Std. Cirrus (98,6) C1
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
6 Handl Pavel Phoebus A1 (94)
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
7 Havrlant Petr ASW-15B (97,9) Q1
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
8 Horálek Karel LS-3 15m (104,4) Y1
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
9 Hudák René Std. Cirrus WL (99,3) NK
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
10 Kašpar Peter
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
11 Koláček Petr SZD-48 Jantar std. 3 (99,9) IX
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
12 Kolomazník Petr
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
13 Koudela Jiří ASW-19B (100,2) JK
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
14 Kříž Lukáš Std. Cirrus (98,6) ZL
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
15 Linhart Michal VSO-10 (95,6) J9
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
16 Lonský Petr Cirrus (99,8) JP
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
17 Marel Václav Std. Cirrus (98,6) IF
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
18 Mareth Jan
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
19 Mikl Luděk G-102 Astir Jeans (94,2) L1
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
20 Novák Josef LS-1f (100,1) JT
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
21 Novotný Vojtěch LS-1f (100,1) EF
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
22 Novotny Pepa
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
23 Obrovský Štěpán Std. Cirrus (98,6) 22
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
24 Papežík Lubomír LS-4 (102,5) FP
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
25 Petržela Lukáš G-102 Astir cs (95,3) AL
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
26 Pilát Antonín DG-200 15m (105) JB
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
27 Pokluda Jan ASW-15B WL (98,4) JG
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
28 Procházka Jiří + Turek Jan Janus CM pevný podvozek (104,5) J59
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
29 Šachl David DG-300 Club ELAN (101,7) BK
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
30 Schneider Albert Mini-Nimbus c (104,4)
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
31 Schotli Roman ASW-19B (100,2) 19
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
32 Šimon Marek SZD-48 Jantar std. 3 (99,9) SZ
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
33 Škrabal Pavel + ??? L-13 Blaník dvojí (76) Heavy
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
34 Šustr Jan DG-300 Club ELAN (101,7) WL
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
35 Švarc Martin DG-101 G (99,1) HE
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
36 Švorc Jindřich Std. Cirrus (98,6) IMI
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
37 Urner Martin ASW-15B (97,9) JJ
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
38 Valenta Petr
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
39 Vavřina Jiří LS-1f (100,1) BS
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
40 Vita Milan Std. Cirrus (98,6) 16
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
41 Vitová Sabina
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
42 Vlk Jaromir ASW-15B (97,9) R5
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
43 Vrchota David VSO-10 (95,6)
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
44 Vyhnánková Yvona ASW-15 (96,9) YZ
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
45 zach lukas G-102 Astir 77 (95,5) AS
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
46 Zahrádka Jan Std. Cirrus (98,6) AR
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
47 Zezula Jan ASW-19B (100,2) HD
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl


Kombi
  Jméno pilota Typ Na gridu Letí V poli Doma bez obletu Doletěl Neletěl
1 Albrecht Beat LS-8-18 18m (116,1) GL
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
2 Antonin Kutalek LAK-17AT 18m (118,2)
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
3 Blaťák Marek DG-808 S Competition 18m WL (120,1) MS
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
4 Buryan Jaroslav ASW-20 (A)+F 15m WL (110,3) NS
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
5 Čechmánek Michal ASW-20 L +FL 16,6m (108,3) MK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
6 Černý Roman + Michal Buryan DG-500M 22m (113,7)
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
7 Deršák Jan HpH 304JS SHARK 18m 573kg (116,1)
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
8 Fiala Tomáš + Lubomír Vrba Arcus (117,1) AR
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
9 Fík Michael Ventus c 17,6m (117,3) GE
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
10 Haluza Pavel Nimbus 2b (116,5) HT
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
11 Hýbl Radek Ventus cm 17,6m (115,9) IHH
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
12 Józsa Ladislav Ventus c 17,6m (117,3) WW
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
13 Kočí Miroslav Ventus 2cxm 18m 565kg (119,6) E8
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
14 Kohout Jan LS-8 15m (111,7) SK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
15 Kříž Martin ASW-20 (A)+F 15m WL (110,3) 67
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
16 Matějovský Jan + Vít Grossmann Duo Discus 700kg (111) OK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
17 Mokošová Olga LS-6c 18m WL (117,8) MM
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
18 Přikryl Tomáš Ventus 2cm 18m 525kg (118,8)
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
19 Profeld Tomáš Ventus 2cm 18m 525kg (118,8) OZ
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
20 Schenk Zdeněk Ventus cm 17,6m (115,9) ŠNeK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
21 Šimon Jan Duo Discus T 700kg (111) ZS
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
22 Sklenář Miroslav + Jan Rolinek Duo Discus 700kg (111) VP
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
23 Sohr Kamil Ventus c 17,6m (117,3) W
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
24 Spilka Vladimír Nimbus 2b (116,5) AY
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
25 Steiger Jiri Ventus 3M 18m (122,5) JS
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
26 Vančura František Nimbus 3T 24,5m WL 750kg (122,5) A1
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
27 Zima Radek ASG-29E 18m (121,3) XZ
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl