Logo Letiště Šumperk
15. Jarní pohár Jeseníků 2019
Jarní pohár Jeseníků
1.5.2019 - 11.5.2019 - Letiště Šumperk

Status závodníků

Klub
  Jméno pilota Typ Na gridu Letí V poli Doma bez obletu Doletěl Neletěl
1 Bednařík Libor G-103 Twin Astir dvojí (92,3) 103
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
2 Daňhel Libor Std. Cirrus (98,6) OK
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
3 Doskočil Stanislav Std. Cirrus (98,6) SD
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
4 Ficnar Martin LS-3a 15m (104,1) S20
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
5 Fronek Lukáš ASW-15B (97,9) E
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
6 Handl Pavel Phoebus A1 (94) PH
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
7 Havrlant Petr ASW-15B (97,9) Q1
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
8 Horálek Karel LS-3 15m (104,4) Y1
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
9 Hudák René Std. Cirrus WL (99,3) NK
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
10 Hybl Radek Std. Cirrus (98,6) AY zelena
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
11 Kašpar Peter G-102 Astir 77 (95,5) AP
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
12 Kohn Jakub ASW-15B (97,9) FK
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
13 Koláček Petr SZD-48 Jantar std. 2 (99,9) SU
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
14 Kolomazník Petr ASW-15B (97,9)
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
15 Koudela Jiří ASW-19B (100,2) JK
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
16 Křížová Michaela ASW-15B (97,9) BE
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
17 Kubík Petr ASW-19B (100,2) NO
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
18 Linhart Michal VSO-10 (95,1) J9
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
19 Lonský Petr LS-1d (98,3) CL
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
20 Mančík Miroslav + Jan Blaha G-103 Twin Astir dvojí (92,3) KW
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
21 Mikl Luděk
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
22 Nosek Leoš G-104 Speed Astir II b (102,5) KF
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
23 Novák Josef LS-1f (100,1) JT
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
24 Ondříšek Tomáš DG-400 15m (105,7) MR
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
25 Papežík Lubomír LS-4 (102,1) FP
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
26 Petržela Lukáš G-102 Astir cs (95,3) AL
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
27 Pilát Antonín DG-200 15m (105) JB
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
28 Pokluda Jan ASW-15B WL (98,4) JG
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
29 Přikryl Tomáš + Hamrla Radek DG-1000S 18m (104,5) 66
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
30 Řeřicha Pavel ASW-19B (100,2)
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
31 Schotli Roman ASW-19B (100,2) 19
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
32 Šimek Pavel + Petr Omelka DG-1000S 18m (104,5) 66
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
33 Švarc Martin DG-101 G (99,1) HE
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
34 Urner Martin ASW-15B (97,9) JJ
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
35 Vavřina Jiří LS-1f (100,1) BS
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
36 Vitová Sabina Std. Cirrus (98,6)
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
37 Vlk Jaromír ASW-15B (97,9) R5
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
38 Vyhnánková Yvona ASW-15 (96,9) YZ
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
39 Zach Lukas G-102 Astir 77 (95,5) AS
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
40 Žemličková Stanislava VSO-10 (95,1) B2
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl
41 Zezula Jan ASW-19B (100,2) HD
Na Gridu
Letí
V poli
bez obletu
Doma
Neletěl


Kombi
  Jméno pilota Typ Na gridu Letí V poli Doma bez obletu Doletěl Neletěl
1 Albrecht Beat LS-8 15m (111,7) GL
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
2 Babák Petr Ventus c 17,6m (117,3) LS
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
3 Blaťák Marek Ventus c 17,6m (117,3) W
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
4 Borůvka Zdeněk LS-8 15m (111,7) ZB
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
5 Buryan Jaroslav ASW-20 (A)+F 15m WL (110,3) NS
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
6 Čechmánek Michal ASW-20 (A)+F 15m WL (110,3) MK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
7 Černý Roman LAK-17AT 18m (118,2) B2
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
8 Christof Madoery + Jaromir ASH-25 26m (122,9) IQ
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
9 Fiala Tomáš Arcus (117,1) AR
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
10 Haluza Pavel Nimbus 2b (116,5) HT
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
11 Hemrle Michal Ventus c 17,6m (117,3) XE
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
12 Jesenský Braňo Ventus 2cxt 18m 600kg (120,2) J
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
13 Kočí Miroslav Ventus 2cxm 18m 565kg (119,6) E8
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
14 Kohout Jan LS-8 15m (111,7) SK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
15 Koníček Tonda Discus 2T 18m (116,3) KK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
16 Kříž Martin ASW-20 (A)+F 15m WL (110,3) 67
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
17 Kult Vaclav Nimbus 2b (116,5) VK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
18 Kutálek Antonín Mini-Nimbus c (107,3) GL
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
19 Lojdl Milan Ventus 2ct 18m 600kg (120,3) MJ1
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
20 Matějovský Jan + Vít Grossmann Duo Discus 700kg (111) OK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
21 Mokošová Olga LS-6c 18m WL (117,8) MM
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
22 Pajr Miloš Duo Discus XLT (112,5) 38
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
23 Procházka Jiří + Jan Turek DG-500 22m (113,1) SR
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
24 Schenk Zdeněk Ventus cm 17,6m (115,9) ŠNeK
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
25 Šimon Jan Ventus ct 17,6m (115,9) KR
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
26 Sklenář Miroslav + Jan Rolinek Duo Discus T 700kg (111) VP
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
27 Sohr Kamil SZD-55 Promyk (107,9) BC
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
28 Spilka Vladimír Nimbus 2b (116,5) AY
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
29 Šrám Vratislav Nimbus 2M (116,5) NB
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
30 Steiger Jiří Ventus 2cxt 18m 600kg (120,2) JS
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
31 Sýs Dušan DG-808 C Competition 18m WL (119,9) MS
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
32 Vančura František A1
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl
33 Vita Filip LAK-12 (116,5) FL
Na Gridu
Letí
V poli
Bez obletu
Doma
Neletěl